Slider Image

Hakkımızda

ERVACAN olarak sizlere otomotiv, taşımacılık, nakliyat, enerji, demir çelik endüstriyel alanlarda en iyi sistem ve çözüm hizmetleri sunmaktan gurur duyarız. Ayrıca bu alanlarda her türlü test, denetim, gözetim, güvenlik ve tren teknolojisi hakkında deneyimlerimizi de paylaşabiliriz. Ervacan aynı zamanda kurumsal kültürü ile sizlere her türlü değer kazandırmaya devam edecektir.

ERVACAN farklı tedarikçileri sayesinde, sizlere Türkiyede ve Asya”da ve de Kafkas bölgelerinde en iyi hizmeti sunacak, müşteri odaklı yaklaşımları ile sizlere uygun yazılım, donalım ve mühendislik sistemlerini kalite standartlarınıza göre faaliyete geçirecektir.

ERVACAN demiryolu lokomotif alanında 20 yıllık deneyimi sayesinde sizlere en uygun çözümleri sunacak, en iyi oluşumlara ve projelere imza atacak, ihtiyacınız olan teknolojik ve çevresel organizasyonları sizlerle buluşturacaktır.

Ervacan aynı zamanda sizlere endüstriyel çözümler sunacak, fikirler iletecek ve yangın, kurtarma, maden, sağlık ve güvenlik birimlerindek, tüm deneyimlerini sizlerle paylaşacaktır.

Our Office
Top